Байда Олександр Миколайович

Фото без описустарший солдат, старший сапер Збройних сил України

Народився Олександр 20 жовтня 1985 року в місті Джетигара, Кустанайської області, Казахстан. У віці п’яти років сім’я переїхала в місто Волочиськ, Хмельницької області, Україна.

З 1992 року по 1999 рік навчався у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

З 1999 року по 2001 рік навчався в Полянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

З 2001 року по 2004 рік навчався в Волочиському професійно-технічному ліцеї, де отримав спеціальність токаря. Після закінчення навчання працював на підприємствах: ТОВ «Агробізнес» пекарем, ВМЗ «Мотор Січ» та Аграрна компанія 2004.

В 2009 році одружився, а у 2011 році народився син Давид.

З 2018 року працював за кордоном. З початком повномасштабної війни повернувся в Україну щоб захищати свою Батьківщину.

3 червня 2022 року був призваний на військову службу Спо мобілізації.

Загинув Олександр 29 березня 2023 року в районі населеного пункту Снігурівка, Миколаївської області під час розмінування території.

У загиблого залишилися дружина, син, мати та брат.