​​​​​​​Голубєв Микола Олегович

Фото без описуГолубєв Микола Олегович - навідник кулеметного відділення взводу вогневої підтримки 1-ї роти 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, старший солдат.

Народився 17 грудня 1998 року в селі Вочківці Волочиського району Хмельницької області. Закінчив 9 класів загальноосвітньої школи №5 міста Волочиськ Хмельницької області, у 2017 році - Волочиський промислово-аграрний ліцей.

З 26 червня 2017 року проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Служив у 108-му окремому гірсько-штурмовомк батальйоні 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А3715, селище міського типу Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області).

З 7 вересня 2017 року брав участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил на сході України.

1 січня 2019 року старший солдат Голубєв загинув внаслідок обстрілу російсько-терористичними угрупуваннями з бойової машини піхоти БМП-1 позицій українських військових поблизу селища міського типу Новотошківське Попаснянського району Луганської області.

4 січня 2019 року похований на кладовищі села Вочківці Волочиського району Хмельницької області.

Залишились батьки та брат.