ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

Укладено з фізичними та юридичними особами 38 договір оренди земельних ділянок, 18 додаткових угод до основних договорів оренди землі, поновлено 22 договорів оренди землі та припинено 5 договорів оренди землі. Укладено 5 договорів купівлі – продажу земельних ділянок на суму 3 млн. 410 тис. грн.

Проведено аналіз використання земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Волочиської ОТГ, що надало додаткові надходження до місцевого бюджету

На території новоутворених житлових масивів Волочиської міської ради об’єднаної територіальної громади поставлено на облік черговості - 386 громадян з них на загальну чергу – 163 громадян, на пільгову чергу – 83 громадян,  на позачергову чергу (учасники Антитерористичної операції) – 140 громадян.

На території Волочиської ОТГ в процесі завершення землевпорядна документація на 49 пасовищ, 25 кладовищ, 86 об’єктів нерухомого майна комунальної власності.

• 737 тис. грн. – від пайової участі на розвиток інфраструктури міста, що на 16% більше чим за весь період 2016 року;
  • 9,3 млн. грн. – дохід від оренди земельних ділянок;
  • 3,9 млн. грн. – від земельного податку;

Надано 618 дозволів на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у новоутвореному масиві «Надзбручанський».