ЗАКОНОТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

• Проведено 17 засідань сесій міської ради на яких прийнято 1226 рішень;
  • Відбулося 63 засідань постійних комісій;
  • Проведено 25 засіданнь виконавчого комітету міської ради на яких прийнято 650 рішень;
  • Прийнято рішення «Про впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення Волочиської міської об’єднаної територіальної громади».
  • Розроблено Схему планування території Волочиської об’єднаної територіальної громади;
  • Розроблено детальний план території житлового масиву «Збручанський» на 618 присадибних ділянок – 38 тис. грн.
  • Розроблено генеральний план міста Волочиськ – 576 тис. грн.
  • Розроблено генеральний план громади сіл Користова та Бальківці – 81 тис. грн.