СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Кількість працюючих – 88; середня зарплата – 4160 грн.

На виконання «Програми соціальної підтримки сім’ї та допомоги незахищеним верствам населення Волочиської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки» проведено 12 засідань комісії з питань надання матеріальної допомоги на яких розглянуто 490 заяв жителів громади та виділено кошти на загальну суму 547 тис. грн.

На підтримку учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Волочиської об’єднаної територіальної громади, у 2017 році виділено 36 тис. грн. одноразової матеріальної допомоги (на лікування учасників АТО, лікування членам сімей учасників АТО, на придбання газових та твердопаливних котлів, на вирішення житлово–побутових умов проживання, на придбання продуктів харчування та одягу учасникам АТО, які перебували на сході України, поховання учасників АТО).

Відповідно до програми «Фенілкетонурія» на 2016 - 2018 роки профінансовано закупку спеціальних продуктів харчування для двох осіб, жителів Волочиської ОТГ на загальну суму 160 тис. грн.

Програма «Дитячий цукровий діабет Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки», для дітей Волочиської ОТГ, хворих на цукровий діабет, закуплено Тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові на загальну суму 46,2 тис. грн.

Спрямовано кошти на «Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення житлово-побутових умов сільського населення Волочиської ОТГ «Власний дім» на 2016-2020 роки» в сумі 90 тис. грн.

Профінансовано виплату 127 непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги на загальну суму 253,3 тис. грн.

На фінансування Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради виділено 5,9 млн. грн., в т. ч на фінансування програми «Соціальне таксі».

На підтримку громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері надання соціальних послуг з міського бюджету виділено 54,2 тис. грн.

Послугами Центру охоплено 2881 осіб, з них на платній основі – 675 осіб., що становить 23,42% від загальної кількості. Платних послуг надано на суму 56,6 тис. грн. На одну особу протягом року за фінансовими підрахунками затрачається – 1,9 тис. грн.

Оформлено документи для перерахунків субсидій для 590 осіб, надано допомогу в оформленні документів на матеріальну допомогу 72 особам.

Також надаються послуги: перукарнею, пральнею, швейною та взуттєвою майстернями, робітником з комплексного обслуговування будинків, автотранспортом.

Основним і пріоритетним напрямком роботи Центру є соціальна підтримка сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В банку даних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах перебуває 59 сімей, в яких виховуються 136 неповнолітніх дітей. Їм було надано 1539 соціальних послуг з проблем сім’ї, міжособистісного спілкування, здоров’я, залежностей та працевлаштування, виховання дітей та безвідповідального батьківства, взаєморозуміння в родині, навчання, оздоровлення, захисту прав дітей.