РОБОТА З ГРОМАДСЬКІСТЮ

• Протягом 2017 року до Волочиської міської ради надійшло та опрацьовано 2620 листів. Всього міською радою було опрацьовано та відправлено 1872 документи вихідної кореспонденції. Зареєстровано та опрацьовано 792 листи внутрішньої пошти. Зареєстровано 855 розпорядження міського голови  з різних видів діяльності.
  • Розроблено та погоджено з Державним архівом Хмельницької області номенклатуру справ на 2017 рік для Волочиської міської ОТГ.
  • Здійснювалися особисті прийоми громадян міським головою. Всього протягом 2017 року до міської ради надійшло 3082 звернення, заяви та скарги від громадян. Із загальної кількості звернень громадян міською радою  опрацьовано 2720 письмових та 362 усних, колективних – 176.

Тематика звернень громадян

2017 рік

Аграрної політики і земельних відносин

1675

Соціального захисту

568

Житлової політики

160

Комунального господарства

311

Інші питання

368

Із них на особистому прийомі громадян

362

Із них колективних заяв

176

Всього:

3082

За загальними підсумками розгляду звернень у 2017 році: задоволено – 2319, роз’яснено – 763, із них повторних звернень – 11.

Питання, пов'язані із прийомом громадян і реалізацією ними конституційного права на звернення залишаються пріоритетними в діяльності Волочиської міської ради.

• Започатковані «Круглі столи» з приватними підприємцями;
  • Запрацювала «Система електронних петицій»
  • Всі важливі рішення щодо життєдіяльності ОТГ проходять процедуру громадських обговорень;
  • Розпочато впровадження єдиної загальної системи «SMART Громада – Створюємо разом»