Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

План роботи міської ради

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

Волочиської міської об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

ХХXI сесія

Р І Ш Е Н Н Я

08 листопада 2017 року                  Волочиськ                              №3-31/2017

Про затвердження Плану діяльності Волочиської міської ради (Волочиської міської об’єднаної територіальної громади) з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР (зі змінами), статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-ВР, пропозицій відділів міської ради та виконавчого комітету, з метою врегулювання господарських відносин на території громади, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, за рекомендацією постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити План діяльності Волочиської міської ради (Волочиської міської об’єднаної територіальної громади) з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (додається).

2.Оприлюднити План діяльності Волочиської міської ради (Волочиської міської об’єднаної територіальної громади) з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік на офіційному сайті Волочиської міської ради в десятиденний термін з моменту підписання цього рішення.

3.Керівникам структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету при розробці регуляторних актів, не передбачених Планом, затвердженим пунктом 1 рішення, вносити відповідні зміни не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проекту, відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

4.Постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва (голова А.Коваль) забезпечити підготовку експертних висновків щодо регуляторного впливу проектів регуляторних актів, які внесені на розгляд сесії міської ради про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва (голова А.Коваль) та першого заступника міського голови (О.Васильченка).

Додаток до рішення міської ради

від __________ 2017року, № _______

План діяльності Волочиської міської ОТГ

з підготовки проектів регуляторних актів