19 Травня, 2022 р., 16:55
Щороку, у третій четвер травня, світ відзначає День вишиванки – свято, яке зберігає у собі споконвічні традиції українського народу.   Для кожного українця вишиванка – національна святиня, символ духовного багатства, мудрості і зв’язку поколінь.   Особливе значення відзначення Дня вишиванки має цього року, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України. Сьогодні Україна воює і за свої вишиванки теж. Воює у вишиванках. Тому вишиванки і дратують нашого ворога - вони захищають і дають нам міць.  З нагоди свята на стадіоні «Юність» відбувся флешмоб танцювальних колективів міста! Дякуємо ЦКД «Гармонія» та танцювальним колективам за яскраве дійство!
19 Травня, 2022 р., 15:24
Сьогодні, у День вишиванки, бійці Волочиського добровольчого формування отримали подарунок, який допоможе їм швидше та ефективніше виконувати свої завдання - автомобіль Opel Zafira.  Привітати хлопців зі святом сьогодні приїхали народний депутат Сергій Лабазюк, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, Волочиський міський голова Костянтин Черниченко.
19 Травня, 2022 р., 15:23
З нагоди професійного свята вітаємо усіх лікарів загальної практики – сімейної медицини! Сімейні лікарі – це люди, які щодня допомагають кожній родині нашої громади залишатися здоровими.  Цінуючи ваші фаховість та доброту, щиро дякуємо за віддану працю, порятунок людських життів і піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя!  Бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги! У переможній, вільній Україні!
18 Травня, 2022 р., 15:43
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану" зі спрощеним порядком оренди. Прийнятий порядок також надає орендарям знижки до 100% та пільгові умови.
18 Травня, 2022 р., 09:47
Для всіх охочих вивчити чи вдосконалити свою українську - заняття будуть проходити кожного вівторка та четверга о 14:00  у Волочиській школі №1.
17 Травня, 2022 р., 09:35
Перехід на енергоодиниці поки відкладається. Під час воєнного стану облік блакитного палива та всі комерційні розрахунки здійснюватимуть, як і раніше - у кубічних метрах.
17 Травня, 2022 р., 08:06
З 30 квітня 2022 року  набрав чинності Закон України від 21 квітня 2022 року № 2218-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» («Голос України» від 30.04.2022 № 96 (7846)). Згідно з п. 3 розділу ІІ Прикінцевих положень зазначеного закону змінено дату введення в дію змін до Бюджетного кодексу України щодо впровадження в дію порядку зарахування до місцевих бюджетів 5 % акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, який сплачується їх імпортерами й виробниками. Дату перенесено на 1 травня 2022 року замість 1 січня 2023 року.
16 Травня, 2022 р., 09:34
В боях за Україну загинув мешканець нашої громади з села Ріпна Тимець Микола Олександрович.