Згідно Указу Президента України №64/2022, з 5 год. 30 хв. 24 лютого 2022 року, по всій території України введено воєнний стан у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України!

Відповідно до цього, Указом Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року, оголошено загальну мобілізацію по всій Україні. Всіх військовозобов’язаних чоловічої статі віком від 18 до 60 рокі, які перебувають на військовому обліку, потрібно з’явитись до 7-го відділу Центру комплектування (приміщення Військкомату) м. Волочиськ, вул. Богуслаєва, 6.

Також, у Волочиській громаді з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22.00 год. по 06.00 год. ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт).

Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи, іншим особам звертатись до міськвиконкому у каб. 103.

На даний час міськвиконком забезпечує життєдіяльність громади, допомагає в комплектуванні військовозобов’язаних та забезпеченням харчуванням, розміщенням внутрішньопереміщених осіб, які прибули з територій де проходять бойові дії.

Також просимо всіх суб’єктів господарювання та мешканців міста і громади у зв’язку із введенням військового стану проводити заходи щодо світломаскування після 23.00 год.

Наголошуємо, що м. Волочиськ знаходиться система оповіщення, сирена! В разі її звучання тривалістю більше 5-ти хв., потрібно взяти із собою найнеобхідніші речі і документи та спуститися у найближче сховище, укриття чи підвальне приміщення!