ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційне інтернет-представництво

Оголошення!

Дата: 02.11.2021 13:29
Кількість переглядів: 359

На виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки та згідно рішення сесії обласної ради від 24 червня 2020 року №48-33/2020 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» відповідно до якого бюджетні кошти спрямовуються на часткову компенсацію вартості обладнання та сільськогосподарської техніки, придбаної у поточному році, зокрема:

  • установок індивідуального доїння, які використовують власники особистих селянських господарств за умови утримання у своєму господарстві двох і більше голів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, на безповоротній основі у розмірі до 70%;
  • установок індивідуального доїння, холодильних установок та аналізаторів молока, обладнання для переробки молока, фасування продукції, електропастухів, гноєтранспортерів, іншого технологічного обладнання для виробничого процесу, тракторів (до 90 к. с.), причіпної та навісної сільськогосподарської техніки та/або обладнання, яке використовується фізичними особами-підприємцями, сімейними фермерськими господарствами, що обробляють сільськогосподарські угіддя площею до 20 га, у розмірі до 50%;
  • обладнання із зберігання, переробки сільськогосподарської продукції, фасування, лабораторного обладнання для визначення якості продукції, транспорту для заготівлі продукції (у тому числі автомобіль-рефрижератор), пересувних доїльних установок, електропастухів, іншого обладнання, яке використовується сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами (далі - СОК) молочарського напряму діяльності; технологічного обладнання, яке використовується різногалузевими СОК; тракторів до 90 к.с., причіпної та навісної сільськогосподарської техніки та/або обладнання, яке використовується СОК з надання послуг, у розмірі до 50%.

Для виплати часткового відшкодування вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання фізичні особи, фізичні особи-підприємці, сімейні фермерські господарства та СОК подають на розгляд комісії документи згідно затвердженого Порядку.

Фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат за вказаним напрямком один раз на 5 років, фізична особа-підприємець, сімейне фермерське господарство має право одержати відшкодування вартості техніки та обладнання на суму не більше 150 тис. грн.. на один суб’єкт господарювання в рік та для СОК на суму не більше 300 тис. грн.. на один суб’єкт господарювання.

Документи подаються до 13 грудня поточного року в Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин за адресою:

м. Хмельницький, вул.. Свободи, 70, каб. 315 (3 поверх).

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (0382) 65-00-01; моб: 097-440-88-54 – Лакуста Андрій Миколайович – начальник відділу розвитку агропромислового виробництва Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь