Доброго дня, жителі Волочиської територіальної громади!

Сектор з питань цивільного захисту та охорони праці Волочиської територіальної громади повідомляє, що 11 серпня 2021 року з 10.00 до 12.00 години буде проведена планова комплексна перевірка системи оповіщення цивільного захисту «Сигнал-ВО» із включенням електросирен.

Комплексна перевірка проводиться відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2021 році». Основна мета проведення перевірки - визначення працездатності систем оповіщення.

Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій. Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям громади необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.

Вислухавши повідомлення, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.

Громадяни!

Будьте уважні до повідомлень і сигналів.

Це врятує Вам, рідним та близьким життя, збереже здоров’я та домівки. Просимо зберігати спокій.


Дякуємо за розуміння!