1. Детальний план території під розташування складу та створення притулку безпритульних тварин за межами населеного пункту села Копачівка Волочиського району Хмельницької області 

2. Метою розробки ДПТ є обґрунтування можливості використання даної ділянки для розміщення складу та створення притулку безпритульних тварин за межами населеного пункту села Копачівка Волочиського району Хмельницької області  на підставі розпорядження Волочиської районної державної адміністрації №257/2019-р від 18.10. 2019 року.

Орган, що прийматиме Волочиська міська рада, Волочиської міської об'єднаної територіальної громади Хмельницької області.

Розробник ТОВ «Земельно-аграрний центр «КАРАТ»». 

3. Дата початку проведення громадського обговорення з моменту оприлюднення повідомлення;

Строк обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 04.12.2020 року о 10.00 в приміщенні актового залу Волочиської  міської  ради.

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції до ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Волочиська міська рада,  Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88, 31200

Адреса сайту: https://volochyska-gromada.gov.ua

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Волочиська міська рада.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.

Детальний план території.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку.