A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Волочиська міська об'єднана територіальна громада
Офіційний веб-сайт

Претенденти на отримання стипендії міського голови

Дата: 23.07.2020 11:25
Кількість переглядів: 559

Претенденти на отримання стипендії міського голови у 2020-

2021 н.р.

за підсумками досягнень у 2019 – 2020 навчальному році

 

 

 

Мистецька діяльність

Номінація

#

ПІП кандидата

Суб’єкт подання

1.

Родзоняк Людмила  (2007 р.н)

(дует)

ДШМ

2.

Сорока Олександра (2007 р.н)

(дует)

ДШМ

3.

Василенко Захар (2009 р.н.)

ДШМ

4.

Сметана Анастасія (2008 р.н.)

М.ДШМ

5.

Мазур Ангеліна (2009 р.н.)

ДШМ

6.

Мокрій Назар (2006 р.н)

БДЮТ

7.

Вінічук Софія (2005 р.н.)

БДЮТ

8.

Кіф’як Юлія (2008 р.н.)

БДЮТ

Зразковий хореографічний колектив «Фламінго»

9.

Мельник Анастасія (2009 р.н.)

Мельник Олександр (2009 р.н.)

БДЮТ

Ансамбль бального танцю «Viva dance»

10.

Іванов Тимур (2010)

Качановецька Софія (2010)

ЦКД «Гармонія» ім.М.Чепелюка

НААБТ «Перлина»

 

11.

Дячук Роман (2008 р.н.)

Любар Христина (2008 р.н.)

ЦКД «Гармонія» ім.М.Чепелюка

НААБТ «Перлина»

12.

Петровський Арсен (2004)

Круглова Анастасія (2005)

ЦКД «Гармонія» ім.М.Чепелюка

НААБТ «Перлина»

13.

Миськов Дмитро (2005 р.н.)

Соломнянська ЗОШ

14.

Ямкова Вікторія (2006 р.н.)

Полянська ЗОШ I-III ст.

 

Гуманітарні науки

номінація

#

ПІП кандидата

Суб’єкт подання

1

Ткачук Вікторія (2007 р.н.)

Волочиський НВК

2

Устіян Максим (2004 р.н.)

Волочиський НВК

3

Веретюк Вікторія (2004 р.н.)

Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

4

Данилюк Дарина (2005 р.н.)

Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

5

Яремків Наталія (2004 р.н.)

Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

6.

Войтович Валерія (2004 р.н.)

Соломнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

7.

Керебко Ірина (2004 р.н.)

Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

 

Природничо-математичні науки

номінація

#

ПІП кандидата

Суб’єкт подання

1.

Гедзюк Софія (2006 р.н)

Волочиська ЗОШ I-III ст. №1

2.

Павлів Євген (2004 р.н)

Волочиська ЗОШ I-III ст. №1

3.

Мостепанюк Тарас (2005 р.н)

Волочиська ЗОШ I-III ст. №5

4.

Пшеняцький Артем (2005 р.н.)

Волочиська ЗОШ I-III ст. №5

5.

Бойко Ілля (2004р.н.)

Волочиський НВК

6.

Довгань Дмитро (2004 р.н.)

Волочиський НВК

7.

Кінь Олександр (2005 р.н.)

Волочиський НВК

8.

Старинська Вікторія (2004 р.н.)

Волочиський НВК

 

Спортивні досягнення

номінація

#

ПІП кандидата

Суб’єкт подання

1

Цибрій Максим (2006 р.н)

ДЮСШ

2

Атаманчук Марія (2008 р.н)

ДЮСШ

3

Дармороз Єлизавета (2007 р.н)

ДЮСШ

4

Довгань Денис (2004 р.н.)

ДЮСШ

5

Чорний Вадим (2006 р.н.)

ДЮСШ

6.

Нестеренко Роман (2003 р.н)

ДЮСШ

7.

Цісар Віталій (2004 р.н)

ДЮСШ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь