Програмою технічного співробітництва між Україною та Японією запланована участь одного представника від України у тематичному навчальному курсі «Розвиток людських ресурсів для створення туристичних дистанцій для екологічного туризму» Японського агентства міжнародного співробітництва (ЛСА), який проходитиме з 24 травня по 27 липня 2020 року в Японії.

Відбір учасників буде здійснюватися Офісом ЛСА в Україні на конкурсній основі.

Вимоги до кандидатів: бути технічними менеджерами, що займаються питаннями землевпорядкування та картографування; володіти англійською мовою; мати досвід роботи у зазначеній сфері не менше 5 років; бути віком 29-45 років; мати добру фізичну форму.

Вимоги до пакету документів, які будуть безпосередньо подаватися на конкурс:

  1. у друкованому вигляді (комп’ютерний набір тексту) заповнену англійською мовою аплікаційну анкету на участь з усіма заповненими полями (один оригінал із вклеєним фото);
  2. скановану копію першої сторінки закордонного паспорту;
  3. опитувальник (сторінка 12 брошури);
  4. сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою (у разі наявності).

Після проведення відбору та визначення учасників навчального курсу японська сторона проводить підготовчі заходи, пов’язані з оформлення віз, придбанням квитків та бронюванням місць у навчальному центрі.

Японська сторона бере на себе всі витрати, пов’язані із навчанням.

Подання кандидатур не є підставою для автоматичного зарахування.

Подати документи кандидата (скан повністю підготовленої і підписаної у вищого керівництва підприємства (установи, організації) анкети та скан першої сторінки закордонного паспорта) до 04.03.2020 на адресу Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької ОДА khm_ekon@adm-km.gov.ua zed.oda.km@ukr.net

Додатки:

  1. Анкета – 2 арк.
  2. Загальна інформація – 17 арк.
  3. Опитувальник (форма) – 12 арк.