Для наближення послуг до громадян, забезпечення якісного та своєчасного надання послуг в регіонах, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, на території Хмельницької області функціонує мобільний сервісний центр.

Волочиською міською радою підписано угоду про співпрацю з Регіональним сервісним центром Міністерства внутрішніх справ у Хмельницькій області №91 від 22 березня 2017 року щодо співпраці у сфері надання послуг, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС, завдяки якій, за 2019 рік надійшло близько 4 тисяч заявок до органів місцевого самоврядування про необхідність отримання послуг, мобільні сервісні центри МВС надали більше 3 тисяч.

Найпопулярнішою послугою є реєстрація та перереєстрація транспортних засобів. МСЦ МВС надають послугу вдвічі швидше ніж стаціонарні центри. А час заміни посвідчення водія складає від 7 до 20 хвилин.

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, що працюють за графіком у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Послуги Мобільних сервісних центрів МВС:

  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Аби мобільний сервісний центр завітав у населений пункт, органи місцевого самоврядування мають звернутися до регіонального сервісного центру МВС з заявою на надання більше 10 послуг. В наступні місяці МСЦ МВС будуть збільшувати кількість наданих послуг, географію маршрутів та ефективність роботи, задля надання громадянам справді якісного державного сервісу.

За довідкою звертатися по телефону (03845) 4-15-43 – Центр надання адміністративних послуг Волочиської міської ради.