Відбулося засідання комісії щодо роз’яснення, вжиття заходів з локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика на території ОТГ

Дата: 27.06.2019 09:28

Волочиська міська рада повідомляє, що керуючись рішенням виконавчого комітету від 30.05.2019року №238 «Про затвердження фітосанітарних заходів з локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика», 20 червня 2019року о 9,00год. в актовій залі міської ради (м. Волочиськ вул. Незалежності, 88, 2-й поверх) під головуванням першого заступника міського голови О.Васильченка відбулося засідання комісії за участю начальника відділу приватизації, ЖКГ та комунальної власності Ю.Трояновської, старост Волочиської ОТГ, представника КП ЖЕК Левковича І.З., начальника Волочиського районного Управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Микуляка М.Я., головного спеціаліста відділу Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Данилюк Т.Д. щодо роз’яснення, вжиття заходів з локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика на території ОТГ.