Повідомлення про технічні роботи газопостачання у Волочиській громаді

Дата: 20.06.2019 16:39

В зв’язку із проведенням ремонтно-профілактичних робіт згідно графіка спільних зупинок ГРС Красилівського проммайданчика Бердичівського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів, у населених пунктах Волочиської громади буде припинене газопостачання терміном на дві-чотири доби:

24 червня о 9:00 с. Гарнишівка с. Маначин с. Іванівці с. Вигода с. Курилівка с. Лонки с. Яхнівці.

25 червня о 9:00 м. Волочиськ с. Користова с. Бальківці с. Мислова с. Поляни с. Канівка с. Петрівка с. Постолівка с. Тарноруда с. Лозова с. Копачівка с. Ріпна с. Федірки с. Мирівка с. Вільшани с. Вочківці с. Петрівське с. Ожигівці с. Соболівка с. Зайчики с. Соломна с. Гречана с. Раціборівка с. Авратин с. Щаснівка с. Збручівка.

2 липня о 9:00 с. Чухелі с. Левківці с. Клинини с. Рябіївка.

Шановні споживачі! Для безпечності відновлення газопостачання - на вказаний період необхідно перекрити крани на вводах в будинок і на газових приладах!

Телефони для довідок: (03845) 3-70-08, (03845) 3-57-92, 104, (067) 382-69-07.

Посилання на джерело: https://km.104.ua/ua/for-clients/do-uvagi-klijentiv/id/povidomlenja-pro-tehnichni-roboti-u-volochiskomu-r-34045