Оголошення!

Дата: 11.06.2019 11:39

Волочиська міська рада повідомляє, що 12.06.2019 року об 11 годині в актовому залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва, на якій буде розглядатись проект рішення сесії міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

До роботи комісії для обговорення даного проекту запрошуються підприємства, установи, організації, підприємці та інші зацікавлені особи.