Година Землі

Дата: 26.03.2019 08:20

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть на одну годину, Годину Землі, сітло, щоб показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.

Година Землі започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернути увагу до проблем зі зміною клімату. У 2018 році ця акція поширилася світом, у якій взяли участь більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світу. Україна приєдналася до Всесвітньої компанії у 2009 році.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на одну годину, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблем зміни клімату i досягнення гармонії з природою.