Шановні жителі!

Дата: 21.03.2019 08:57

Адміністрація комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Волочиської міської ради інформує, що продовжується реєстрація населення сімейними лікарями та педіатрами згідно наказу МОЗ України від 19.03.2018 № 503.

З 1 квітня 2019 року громадянин, який не уклав декларації з сімейним лікарем, втрачає право на забезпечення безкоштовними лікарськими засобами, згідно Урядової програми «Доступні ліки».

Надання медичної допомоги у  вашому населеному пункті здійснюється сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) та фельдшером згідно графіків роботи, ознайомитися з яким можна в медичному закладі, який розташований у Вашому населеному пункті.

З 1 березня 2019 року забезпечено надання безперервної  невідкладної медичної допомоги у вихідні та святкові дні.

По суботам допомога надається у амбулаторії загальної практики сімейної медицини (приміщення поліклініки) з 8.00 по 11.51 лікарями згідно графіку.

В неділю в  приміщенні «старої» поліклініки (м.Волочиськ, вул.Незалежності 68) на 2-му поверсі з 8.00 по 11.51  функціонує черговий кабінет, в який можна звернутись для отримання невідкладної медичної допомоги та отримати консультацію лікаря.

Телефон чергового кабінету: 098-737-81-09

Телефон реєстратури: 098-737-78-46