ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційне інтернет-представництво

Дотація на молодняк ВРХ у 2019 році

Дата: 18.03.2019 14:41
Кількість переглядів: 837

Урядом прийнято Постанову  Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р.

№ 110 ( Зміни , що вносяться до Постанови  КМУ  від 07.02.2018 року  № 107 « Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва »  із змінами та доповненнями), якою передбачено новий порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті

для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), зокрема  надання дотації на утримання молодняку ВРХ у 2019 році. Постанова набрала чинності 22 лютого 2019 року.

Згідно цієї постанови, дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

  • у період утримання молодняка віком від одного до п’яти  місяців —  300 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від п’яти до дев’яти  місяців — 700 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від дев’яти до тринадцяти місяців — 1500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

  • за перші чотири місяці утримання молодняка — 300 гривень за голову;
  • за наступні чотири місяці утримання молодняка — 700 гривень за голову;
  • за наступні чотири місяці утримання молодняка — 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Просимо звернути увагу, документи, що подаються для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні 2018 року, приймаються до 1 квітня 2019 року у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів.

Також фізичні особи, яким було нараховано та виплачено у попередньому році дотацію за молодняк великої рогатої худоби за повні 8 місяців утримання та які мають намір отримати дотацію за молодняк, що досяг віку від 12 до 13 місяців у січні-лютому поточного року, мають право на відповідну  дотацію  у 2019 році у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів.

Для отримання дотації фізичним особам потрібно подати до фінансового відділу міської ради (кабінет 303) копії таких документів:

  • паспорт великої рогатої худоби, виданий у встановленому порядку. У випадку утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорт громадянина України;
  • довідку або договір про відкриття рахунку в банку;
  • документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті)

Зазначені документи приймаються упродовж бюджетного року до 1 травня; до 1 вересня; до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин.

Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб — власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

Просимо  Вас  провести роз’яснювальну роботу серед населення підвідомчої Вам території для своєчасного звернення громадян за отриманням дотації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь