КП "ЦПМСД" Волочиської міської ради повідомляє!

Дата: 07.03.2019 13:15

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Волочиської міської ради повідомляє, що з 1 березня 2019 року забезпечено надання безперервної невідкладної медичної допомоги у вихідні та святкові дні.

По суботам допомога надається у амбулаторії загальної практики сімейної медицини (приміщення поліклініки) з 8.00 по 11.51 лікарями згідно графіку.

В неділю в приміщенні «старої» поліклініки (м.Волочиськ, вул.Незалежності 68) на 2-му поверсі з 8.00 по 11.51  функціонує черговий кабінет, в який можна звернутись для отримання невідкладної медичної допомоги.

Телефон чергового кабінету:  098-737-81-09