УВАГА: ФОТОКОНКУРС!

Дата: 31.07.2018 08:38

З нагоди Дня Незалежності України та 555-ї річниці міста Волочиська міська рада оголошує фотоконкурс «МОЄ МІСТО – У МОЄМУ СЕРЦІ!».

До участі в конкурсі запрошуються фотографи та фотолюбителі різних вікових категорій. Тематика робіт: міські пейзажі, репортажні фото, природа рідного краю, мальовничі куточки, місто із висоти пташиного польоту тощо.

Кількість поданих робіт від одного учасника необмежена. Роботи подаються на фотопапері формату А4. Окремо слід зазначити прізвище, ім’я та по-батькові автора, контактний телефон.

Прийом конкурсних робіт триватиме з 01 по 22 серпня 2018 року. Роботи можна передавати у відділ культури і туризму Волочиської міської ради (Будинок Рад, пл. Центральна, 1, перший поверх, ліве крило), або ж у Центр культури та дозвілля «Гармонія» (кабінет директора, 1-ий поверх, контактний телефон: 097-5796706).

Кращі роботи будуть експонуватися 24 серпня під час проведення святкових заходів на площі Центральній м. Волочиська. Нагородження переможців відбудеться на великій сцені свята.

Будемо щиро раді Вашій активності! Можливо, саме Ваша робота стане окрасою виставки!