Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

З метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в області впроваджуються заходи програми розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки.

У рамках Програми суб’єктам господарювання надається з 2000 року фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямках діяльності. Зокрема, за рахунок коштів загального фонду та повторно рефінансованих коштів спеціального фонду обласного бюджету надано фінансову допомогу 185 суб’єктам підприємництва на загальну суму 11,8 млн.гривень.

Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва, затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 року № 30-17/2017.

Перевагами даного стимулюючого механізму фінансової підтримки суб’єктів підприємництва є надання фінансово-кредитної підтримки на поворотній основі за пільговою ставкою на термін до 3-х років та відстрочка погашення суми фінансово-кредитної підтримки від 3 до 6 місяців.

Додаткову інформацію можна отримати від Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, кім. 401, (0382)79-57-81, моб.(097)337-16-35, e-mail: khmrfpp_ua@hmukrtel.net).