Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Нескорених»

Дата: 19.04.2018 10:50

19 травня 2018 року в м. Київ на стадіоні «Атлет» проводитиметься Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Нескорених». Участь у змаганнях беруть ветерани, діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії та інші захворювання під час, або в ході миротворчих операцій за участю України.

Змагання проводиться серед учасників за двома категоріями:

особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;

особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без додаткових засобів: ходунки, милиці.

Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайты https//ffu.ua/ або шляхом запиту на електрону адресу milfootbal@ukr.net для отримання форми заявки (конт. тел. 068-572-4834)