ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
Волочиська міська територіальна громада - Офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 15.12.2017 15:49
Кількість переглядів: 1315

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В МЕЖАХ МІСТА ВОЛОЧИСЬК 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкур­су:

Виконавчий комітет Волочиської міської ради, м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88.

2. Найменування та основні характеристики об‘єкта кон­курсу:

Здійснення перевезення пасажирів на чотирьох міських ав­тобусних маршрутах загального користування в межах тери­торії міста Волочиськ:

1. Номер маршруту №1; найменування кінцевих зупинок: «Номінал» ВМЗ.

2. Номер маршруту № 2; найменування кінцевих зупинок: АЗС Волочиськ-1.

3. Номер маршруту № 3; найменування кінцевих зупинок: Автостанція - Волочиськ 1 — ВМЗ.

4. Номер маршруту №4 ; найменування кінцевих зупинок: Волочиськ 1- РЕМ.

3. Умови конкурсу:

1. У конкурсі на визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право на­дання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транс­портом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспортні засоби відповідного класу та відпові­дають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобіль­ний транспорт»;

2. Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень у м. Волочиськ, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відпо­відний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чин­ного законодавства, перебувати в належному технічному і са­нітарному стані.

Забороняється використання перевізниками автобусів, пе­реобладнаних з вантажних транспортних засобів.

3. Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію «Д» або «Д, Е», бути застраховані згідно з чинним законодавством.

4. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні пе­ревізники, які:

визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації, як суб'єкти господарювання;

подали на розгляд документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію;

не відповідають вимогам статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт’’;

пропонують використовувати автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів, які не мають документів щодо відпо­відності конструкції вимогам безпеки і не зареєстровані, як автобуси;

мають несплачені штрафні санкції, накладені Головавтотрансінспекцією або Державтоінспекцією, неоскаржені у су­довому порядку (що були накладені не пізніше, ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, зумовлених об'єктом конкурсу, та пе­ревезень, які повинні виконуватися відповідно до діючих до­говорів (дозволів).

5. Перевізники різних форм власності, які працюють на мі­ській маршрутній мережі м. Волочиськ, для забезпечення на­лежної організації перевезень пасажирів та високої культури їх обслуговування зобов'язані:

забезпечувати роботу рухомого складу на маршрутах за визначеним розкладом руху з відповідною організацією дис­петчерського управління;

передбачати роботу на маршрутах транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізични­ми можливостями; .

видавати пасажиру квитки встановленого зразка;

пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законо­давства користуються такими правами, забезпечують авто­мобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажи­рів на автобусних маршрутах загального користування.

4. Одержання необхідної інформації про об‘єкт конкурсу: необхідну інформацію можна отримати з дня оголошення з 8.00 до 17.00 години, перерва з 12.00 до 13.00 години, крім вихідних в кабінеті першого заступника міського голови.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі в кон­курсі: поштою чи особисто 12 січня 2018 року до 17.00 години.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі: Виконав­чий комітет Волочиської міської ради; режим роботи: з 8.00 до 17.15 години, перерва з 12.00 до 13.00 години, вихідні: су­бота, неділя та святкові дні; адреса: м. Волочиськ, вул. Неза­лежності, 88, Конкурсному комітету з підготовки та прове­дення конкурсу на перевезення пасажирів на міських авто­бусних маршрутах загального користування в межах тери­торії міста Волочиськ.

7. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі: Виконавчий комітет Волочиської міської ради, м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання кон­курсного комітету: Зал засідань (2-й поверх). Виконавчий ко­мітет Волочиської міської ради, о 10.00 годині 23 січня 2018 року. Розмір плати за участь у конкурсі: розмір плати перевізниками-претендентами за участь у конкурсі по об'єкту ста­новить 510 грн. Кошти за участь у конкурсі перераховуються на розрахунковий рахунок 37111059000851; МФО 815013; код 04060695; ГУ ДКСУ у Хмельницькій області.

9. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (03845) 3-57-54.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь