ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційне інтернет-представництво

Конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Дата: 18.09.2017 15:11
Кількість переглядів: 781

Волочиська міська рада оголошує конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

1.   Умови проведення конкурсу:

1.1.   У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення відповідного конкурсу та мають фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси та технології, досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень.

1.2.   До участі у конкурсі не допускаються підприємства (організації), які: надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників; визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію, як суб'єкта підприємницької діяльності; подали для участі у конкурсі неправильно оформлені або такі, що містять недостовірну інформацію, документи.

1.3.  На робочий орган покладаються функції з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

1.4.  Для участі у конкурсі претендент подає заяву і копії таких документів: свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організації); статут підприємства (організації); довідка з єдиного державного реєстру (статистичного). Крім того, подаються документи, що підтверджують: наявність фахівців у галузі автомобільного транспорту; досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень; наявність матеріальних ресурсів та технологій, необхідних для організації забезпечення роботи конкурсного комітету. Всі копії документів завіряються печаткою підприємства (організації) та підписуються відповідальною особою.

2.    Детальну інформацію про умови конкурсу та документи для участі у конкурсі можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради каб. 305, щоденно з 8-00 до 17-00, крім вихідних.

3.    Документи приймаються до 03.03.2017р. до 15-00 год. за адресою: 31200, Хмельницька область, Волочиський район, м. Волочиськ, вул. Незалежності,88 (міська рада).

4.    Засідання конкурсного комітету відбудеться 23.10.2017р о 10-00 год. в адмінбудинку Волочиської міської ради. Реєстрація учасників конкурсу з 9-00 год.

5.    Довідки за телефоном 3-58-61


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь