ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційне інтернет-представництво

Повідомлення про результати громадського обговорення Проекту «Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області. План зонування території міста».

Дата: 13.09.2016 14:37
Кількість переглядів: 769

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» за період з 23 червня 2016р. по 01 серпня 2016року оприлюдненого на веб-сайті Волочиської міської ради Повідомлення про початок громадських обговорень проекту «Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області. План зонування території міста» при його розробленні з відповідними проектними матеріалами – звернень  та пропозицій   громадян  у письмовому  вигляді   не  зареєстровано.

     При розробці проекту «Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області. План зонування території міста» 09 лютого 2016 року було проведено нарада представників громадськості з розробниками проекту, для обговорення основних проектних рішень, внесено пропозиції від громадськості, та укладено Протокол наради щодо попереднього розгляду матеріалів проекту генерального плану та плану зонування з внесеними пропозиціями фізичними та юридичними особами, які повністю виконані розробником проекту та подані в міську раду до розгляду та оприлюднення для громадського обговорення.

   Спірних питань громадськості та пропозицій в термін громадського обговорення до проекту генерального плану не зареєстровано.

    Розроблений проект враховує державні, громадські та приватні інтереси територіальної громади міста Волочиська.

   15 липня 2016 року   проект «Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області. План зонування території міста» було попередньо розглянуто Хмельницькою організацією Національної спілки архітекторів України та погоджено до розгляду на містобудівній раді.

 19 липня 2016 року  проект «Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області. План зонування території міста» було розглянуто на містобудівній раді у Департаменті містобудування та архітектури Хмельницької області.

  До проекту «Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області. План зонування території міста» було надано висновки відповідних служб та організацій, щодо погодження проекту «Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області. План зонування території міста».

  Відповідно до п.12 ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Проект Генерального плану м. Волочиськ Хмельницької області подано до проведення експертизи.                                                                                             

 

Калініна Р.Ф.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь