ЗВЕРНЕННЯ до жителів міста та населених пунктів Волочиської об’єднаної територіальної громади, керівників підприємств, установ та організацій, навчальних і дошкільних закладів, власників, орендарів торгових та побутових об’єктів, приватних підприємців.

З  приходом осені  наступає сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, благоустрою та санітарного стану території  нашої громади. Турбота про чистоту і благоустрій території громади - справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя міста,  кожного населеного пункту Волочиської об’єднаної територіальної громади. Та й не потрібно забувати, що наш подільський  край здавна славився мальовничою  природою та господарською охайністю.

В рамках щорічної акції «За чисте довкілля», згідно розпорядження Волочиського міського голови від 15 вересня 2017року №175р     «Про затвердження заходів з благоустрою та підтриманню чистоти в м. Волочиськ та населених пунктах ОТГ на осінньому місячнику з благоустрою»,  з метою наведення належного порядку,  покращення  санітарного стану  території Волочиської об’єднаної територіальної громади виконавчий комітет Волочиської міської ради оголошує з 15 вересня по 15 листопада 2017року  МІСЯЧНИК санітарної очистки та благоустрою міста і населених пунктів Волочиської об’єднаної територіальної громади.