Волочиська  міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки майна комунальної власності Волочиської міської ради шляхом відчуження через аукціон та шляхом викупу.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом продажу на аукціоні:

  - Нежитлова будівля, контрольно-пропускний пункт  загальною площею 398,0 м², що знаходиться   за адресою: Хмельницька область  м. Волочиськ вул. Копачівська, 1/5

  - Готель «Дружба» загальною площею 2547,3кв.м (в т.ч. підвал 603,0кв.м), що знаходиться по вул. Незалежності, 7 м. Волочиськ.

  Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом викупу орендарем:

- Нежитлове приміщення загальною площею  99,0 кв.м, розташоване за адресою вул. Незалежності, 23а м. Волочиськ.

  -  Нежитлове приміщення загальною площею 25,9кв.м яке розташоване за адресою вул. Слави, 5 м.   Волочиськ.

Учасникам конкурсу потрібно подати до Волочиської міської  ради конкурсну документацію  відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 р. № 60/28190.

  Вимоги до претедентів для участі в конкурсі викладені в Р.111 Положення.

  Вимоги до конкурсної документації, Порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах I, II, III та додатках до нього.

  Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2-4 до Положення формами.

  На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

 Місце знаходження комісії: м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88 (Волочиська міська рада), телефон для довідок: 0384536952.

Кінцевий термін подання конкурсної документації: до 16,00год., 20 березня 2017року.

Конкурс відбудеться 24 березня 2017року о 10.00 год. за адресою: м. Волочиськ вул. Незалежності, 88 Волочиська міська рада, актова зала.