Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до п.5.2 Р.5 Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням 7 позачергової сесії Волочиської міської ради від 22 квітня 2016року №26-7/2016, Волочиська міська рада оголошує конкурс на передачу в оренду об’єкта комунальної власності.

Відомості про об’єкт:

1) Нежитлова будівля загальною площею 145,0 кв.м.

Адреса об’єкта: Хмельницька область Волочиський район с. Курилівка вул. Зацерковна, 2.

Вартість 1 м 2 розраховуватиметься виходячи з ринкової вартості об’єкта.

Основні умови конкурсу:

1. Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

2. Цільове використання: з метою використання під складське  приміщення.

Конкурс відбудеться «30» листопада 2017 року о 10,00 год.  в залі засідань Волочиської міської ради, м. Волочиськ, вул. Незалежності, буд. 88.

Для участі в конкурсі претендент подає пакет пронумерованих та прошнурованих  документів разом з описом  у запечатаному конверті з надписом “На конкурс”.

Кінцевий термін подання пакету документів - «24» листопада  2017 року.

Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд комісії такі матеріали:

1) заяву про участь у конкурсі з пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

2) відомості про претендента:

для фізичної особи:

- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

Для довідок звертатись за тел. 3-69-52, 3-49-70