Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

ОГОЛОШЕННЯ

Волочиська міська рада повідомляє, що 22 березня 2017року проведено  конкурс на право оренди об’єктів комунального майна Волочиської міської об’єднаної територіальної громади.

Переможцями конкурсу визнано по:

- гідротехнічній споруді ставка №1, яка складається із земляної дамби об’ємом 702м3 та водоскиду об’ємом 3,9м3, за адресою Хмельницька область Волочиський район  м. Волочиськ Комплекс гідротехнічних споруд №2 (територія Волочиської міської ради) земельна ділянка 02, (за межами с. Бальківці) ФОП Ковтуна Володимира Володимировича;

- гідротехнічній споруді ставка №2, яка складається із земляної дамби   об’ємом 2226 м3 та водоскиду об’ємом 1,6 м3 за адресою Хмельницька обл., Волочиський р-н, м. Волочиськ, Комплекс гідротехнічних споруд №3 (територія Волочиської міської ради) земельна ділянка 02, (за межами с. Бальківці) ФОП Ковтуна Володимира Володимировича;

- гідротехнічній споруді ставка, яка складається із земляної дамби об’ємом 767,0 м3 та водоскиду об’ємом 0,7 м3 за адресою  Хмельницька обл., Волочиський р-н, м. Волочиськ, Комплекс гідротехнічних споруд №4 (територія Волочиської міської ради) земельна ділянка 02, (за межами с. Бальківці) ФОП Буряка  Володимира Андрійовича.

Дані об’єкти надані в оренду терміном на 2 роки 11 місяців з цільовим використанням для ведення рибного господарства.

- гідротехнічній споруді на річці Збруч, яка складається із земляної дамби об’ємом 24130м3 та водоскиду з підпірною стінкою об’ємом 59,41м3  за адресою Хмельницька обл., Волочиський р-н, м. Волочиськ, Комплекс гідротехнічних споруд № 1 (територія Волочиської міської ради) земельна ділянка 07 (с. Вочківці) визнано ТОВ «ГК Енергоперспектива». Об’єкт наданий в оренду терміном на 2 роки 11 місяців з цільовим використанням для облаштування гідроелектростанції.