Волочиська міська територіальна громада

06 Жовтня, 2021 р., 13:19
До виконавчого комітету Волочиської міської ради надійшло звернення Волочиського КП ЖЕК про необхідність перегляду тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших категорій споживачів, що розраховані на підставі планових економічно обґрунтованих витрат на 2021 рік.
28 Вересня, 2021 р., 08:12
Програма соціально-економічного розвитку на 2022 рік передбачитеме реконструкцію прилеглої території міського стадіону "Юність". На етапі розрахунків та планування робіт Волочиська міська рада просить всіх набайдужих  долучитись до розробки ідеї реконструкції цієї території. Всі свої, проекти та побажання ви можете залишити, заповнивши відповідну форму на сайті. Пропозиції можуть бути різні, та головне нам - почути Вашу думку. Зробимо наше місто кращим!
24 Вересня, 2021 р., 08:13
24.09.2021р. в першій половині дня по місту і області очікуються пориви вітру 15-20 м/с., дощ.
22 Вересня, 2021 р., 16:53
За інформацією Державного підприємства "Проскурівське лісове господарство" Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства у лісовому масиві за межами села Нова Гребля будуть проводитись заходи з покращення санітарного стану лісів.  Детальна інформація наведена в отриманому офіційному листі:
06 Вересня, 2021 р., 11:04
 07 вересня 2021 року  о  09 год. 00 хв.   в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги
02 Вересня, 2021 р., 19:06
Підсумки засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Волочиської територіальної громади.
20 Серпня, 2021 р., 13:34
23.08.2021р. В ПОНЕДІЛОК в зв’язку з проведенням заходів до Дня прапора України буде частково обмежений рух автотранспорту по вулиці Незалежності від міської БІБЛІОТЕКИ до перехрестявул. Копачівська (Машинобудівний завод) з 10:00 по 12:00