ОГОЛОШЕННЯ!

03 липня  2018 року  о  9 год. 30 хв.  в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги

16:13 02.07.2018

Оголошення

У Волочиському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області наявна вакантна (тимчасова) посада державного виконавця.

14:24 27.06.2018

Оголошення

Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

10:47 21.06.2018

Обережно, кліщі !!!

Починається сезон активності  кліщів,  зазвичай, він має два виражених піки активності – у квітні-травні та серпні-вересні. Кліщі можуть потрапити на людину у будь-який час дня і ночі. Сидячи на траві чи кущах, ці паразити чіпляються за одяг людини, а потім проникають на вільні від одягу ділянки тіла. Кліщі є переносниками збудників вірусних та бактеріальних захворювань людей і тварин.

09:16 05.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

30 травня 2018 року о 9 год. 30 хв. в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги.

13:35 25.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора Волочиського історико-етнографічного музею інформує, що 12.05.2018 року завершено подання документів кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади. Конкурсною комісією отримано заяву та пакет документів для участі в конкурсі від Майхрук Наталії Анатоліївни (копії додаються).

15:30 15.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Щодо результату конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Волочиської міської ради

10:56 15.05.2018