Офіційний веб-сайт

Оголошення

Понад 11,7 млн грн виявлено порушень аудиторами Хмельниччини під час ревізії МКП«Хмельницькводоканал»

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області завершили ревізію фінансово-господарської діяльності Міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал». Установили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 11,7 млн грн.

08:12 09.09.2020

До уваги мешканців міста!

У відповідності до вимог Постанови КМУ № 869 та Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 ВКПТМ «Тепловик» повідомляє про намір зміни тарифів для всіх категорій споживачів в сторону зменшення.

13:57 02.09.2020

До уваги керівників установ, які знаходяться у Волочиській міській ОТГ!

В зв’язку з наближенням державних свят Дня прапора та Дня Незалежності України, міськвиконком просить Вас звернути увагу на державну символіку, розміщену на фасадах ваших адміністративних будевель. За необхідності привести у відповідний стан та розмістити у визначених місцях.

14:35 21.08.2020

Державна підтримка бджільництва!

Повідомляємо, що згідно постанови Кабінет Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (зі змінами) здійснюється державна підтримка бджільництва.

14:33 20.08.2020

До уваги забудовників гаражного масиву №11, що знаходиться по вул. Водопровідна в м. Волочиськ!

Осіб, яким виділено ділянки під будівництво гаражів та видано відповідні документи просимо звернутись у відділ містобудування та архітектури Волочиської міської ради (1 поверх, кабінет №101) для уточнення права власності та приведення у відповідність містобудівної документації.

14:18 18.08.2020

Моніторинги публічних закупівель аудиторами Хмельниччини

Аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за сім місяців 2020 року провели моніторинг 195 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю  майже  330  млн грн.

08:38 17.08.2020