Оголошення

Волочиська міська рада повідомляє, що 20 листопада 2018року о 17,30год. в актовій залі міської ради (вул. Незалежності, 88) відбудуться обговорення щодо коригування тарифів по Волочиському комунальному підприємству теплових мереж «Тепловик» на послуги з централізованого теплопостачання за участю представників КП ТМ «Тепловик».

09:49 16.11.2018

Оголошення!

Волочиська міська рада інформує споживачів Волочиського комунального підприємства теплових мереж «Тепловик» про коригування тарифів на послуги з теплопостачання.

09:19 16.11.2018

Оголошення

6 листопада   2018 року  о  9 год. 30 хв.   в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги

09:49 05.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Волочиська міська рада, відповідно до договору співпраці №91 від 22 березня 2017 року укладеного з регіональним сервісним центром МВС у Хмельницькій області, сприяє в організації надання послуг реєстрації та перериєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі міжнародного посвідчення водія, а також приймають запити на отримання довідок про відсутність судимостей.

09:52 02.11.2018

До уваги мешканців громади та членів Комісії з питань впровадження Бюджету участі у Волочиській міській раді (об’єднаній територіальній громаді)

25 жовтня 2018 року відбудеться засідання Комісії з питань впровадження Бюджету участі у Волочиській міській ОТГ щодо розгляду проектів, поданих для участі у Громадському бюджеті на 2019 рік.

14:49 22.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

18.10.2018 року о 16.00 год. в приміщенні актового залу міської ради відбудеться нарада-семінар на тему "Дотримання вимог законодавства про працю"

11:07 17.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

8-го жовтня у актовому залі Волочиської міської ради відбудеться громадське обговорення питання, щодо доцільності створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства у нашому регіоні.

09:20 02.10.2018

Волочиське бюро правової допомоги інформує

В Україні вводять нові штрафи за порушення ПДР. З 27 вересня в Україні набуде чинності новий закон, що стосується посилення покарань за порушення правил дорожнього руху. Головним чином він вдарить по порушниках правил паркування, нетверезим водіям і тим, хто зазвичай перевищує швидкість.

13:48 26.09.2018