Перевірка системи оповіщення!

Повідомляємо, що 30 травня 2019 року у місті Волочиськ відбудеться перевірка системи оповіщення з включенням електросирен.

10:00 22.05.2019

Що таке булінг

Якщо ти не любиш фізкультуру  – ти інший. Якщо весь клас фанатіє від MELOVIN’а, а ти слухаєш Kozak System – ти інший. Якщо у тебе батьки менше заробляють – ти інший. А якщо ти – інший, то з тебе будуть насміхатися, знущатися, підставляти. Діти інколи бувають дуже жорстокі. Це проявляється не лише у бійках на перерві, а й у підлості вчинків. У дитинстві чи підлітковості вони не розуміють, як можуть одним словом вплинути на подальше життя однолітка. Проблема булінгу (цькування) актуальна у кожній країні, але не всюди її порушують.

10:39 20.05.2019

Оголошення!

Волочиський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області повідомляє, що у відділі наявна вакантна посада державного виконавця.

08:25 14.05.2019

Увага кліщі!

Епідемічна ситуація з захворювання на хворобу Лайма у Волочиському районі благополучна.

10:13 13.05.2019

Оголошення!

14 травня  2019 року  о  9 год. 00 хв.   в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги.

08:31 11.05.2019

Всесвітній день мігруючих птахів

З метою підвищення обізнаності громадськості з питань, що стосуються мігруючих птахів, спонукаємо до вжиття заходів для їх збереження, міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів (ВДМП): у другу суботу травня та жовтня. У 2019 році ці дні припадають на 11 травня та 12 жовтня.

15:20 10.05.2019

Оголошення!

1) Увага! Впроваджується соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам - EducationUA 2019.

14:30 03.05.2019