Волочиська міська територіальна громада
Офіційний веб-сайт

До уваги жителів та гостей міста!

Повідомляємо, що 22 січня з 10:00 до 13:00 буде часково обмежено рух по вулиці Незалежності - від перехрестя з вулицею Фридрихівська (район заводу "Номінал") в бік мікрорайону Волочиськ-1 у зв’язку з проведенням заходів по відзначенню "Дня Соборності України". Дякуємо за розуміння.

15:39 20.01.2021

Заходи, спрямовані на підтримку платників податків у період обмежень COVID-19

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що Законом України від 04.12.2020 р. № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2020 р.) передбачено можливість:

16:01 15.01.2021

Які податкові преференції запроваджено для платників податків

Верховною Радою України прийнято Закон  України від 04 грудня 2020 року №1072-1Х  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19,спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2»  ( далі – Закон № 1072).

11:55 24.12.2020

Що робити, коли виплачувати кредит в повному обсязі не під силу.

Че­рез пан­де­мію ко­ро­на­ві­ру­су COVID-19 ба­га­то гро­ма­дян опи­ни­ли­ся на по­ро­зі фі­нан­со­вої кри­зи. Зап­ро­вад­же­ний в кра­їні ка­ран­тин - за­хід ви­му­ше­ний, але че­рез нього хтось зму­ше­ний пра­цю­ва­ти дис­танцій­но, що, у свою чер­гу, не­рід­ко приз­во­дить до змен­шення за­ро­біт­ної пла­ти, а хтось на­віть втра­тив ро­бо­ту. Вод­но­час у ба­гатьох гро­ма­дян є кре­дит­ні зо­бов’зан­ня, та вип­ла­чу­ва­ти кре­ди­ти бор­жни­кам те­пер на­ба­га­то склад­ні­ше чи вза­га­лі не під си­лу.

15:14 17.12.2020