Година Землі

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.

08:20 26.03.2019

Оголошення!

26  березня  2019 року  о  9 год. 00 хв.   в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги

16:37 21.03.2019

Шановні жителі!

Адміністрація комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Волочиської міської ради інформує, що продовжується реєстрація населення сімейними лікарями та педіатрами згідно наказу МОЗ України від 19.03.2018 № 503.  З 1 квітня 2019 року громадянин, який не уклав декларації з сімейним лікарем, втрачає право на забезпечення безкоштовними лікарськими засобами, згідно Урядової програми «Доступні ліки». Надання медичної допомоги у  вашому населеному пункті здійснюється сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) та фельдшером згідно графіків роботи, ознайомитися з яким можна в медичному закладі, який розташований у Вашому населеному пункті.

08:57 21.03.2019

Інформація про результати діяльності місцевої прокуратури (за місцем дислокації в м. Волочиськ) за 2018 рік

Cтаттею 131-1 Конституції України на органи прокуратури покладено виконання трьох функцій, на реалізації яких у минулому році концентрувались зусилля місцевої прокуратури.

15:51 07.03.2019

КП "ЦПМСД" Волочиської міської ради повідомляє!

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Волочиської міської ради повідомляє, що з 1 березня 2019 року забезпечено надання безперервної невідкладної медичної допомоги у вихідні та святкові дні.

13:15 07.03.2019

Неправомірне набуття у власність земельних ділянок карається законом

За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури слідчим відділом Волочиського відділення Городоцького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в області проведено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неправомірної безоплатної приватизації земель державної власності.

15:20 05.03.2019

Пам’ятка по профілактиці кору!

Кір – небезпечне вірусне захворювання, що характеризується загальною інтоксикацією, запальними процесами зі сторони носоглотки, верхніх дихальних шляхів, слизових  очей та характерною висипкою.

15:15 27.02.2019