До уваги пільговиків!

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019  року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (далі – Постанова №373) затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

15:03 19.07.2019

Оголошення!

23 липня 2019 року о 9 год. 00 хв. в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги.

13:33 19.07.2019

Відбулося засідання комісії щодо роз’яснення, вжиття заходів з локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика на території ОТГ

Волочиська міська рада повідомляє, що керуючись рішенням виконавчого комітету від 30.05.2019року №238 «Про затвердження фітосанітарних заходів з локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика», 20 червня 2019року о 9,00год. в актовій залі міської ради (м. Волочиськ вул. Незалежності, 88, 2-й поверх) під головуванням першого заступника міського голови О.Васильченка відбулося засідання комісії за участю начальника відділу приватизації, ЖКГ та комунальної власності Ю.Трояновської, старост Волочиської ОТГ, представника КП ЖЕК Левковича І.З., начальника Волочиського районного Управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Микуляка М.Я., головного спеціаліста відділу Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Данилюк Т.Д. щодо роз’яснення, вжиття заходів з локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика на території ОТГ.

09:28 27.06.2019

Повідомлення!

Волочиська міська рада повідомляє, що 19 червня  2019 року  прийнято рішення 57 сесії Волочиської міської ради №9-57/2019 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації», яким затверджено перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом:

09:24 21.06.2019

Оголошення!

25 червня  2019 року  о  9 год. 00 хв. в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги.

07:59 21.06.2019

Оголошення!

Волочиська міська рада повідомляє, що 12.06.2019 року об 11 годині в актовому залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва, на якій буде розглядатись проект рішення сесії міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

11:39 11.06.2019

Волочиське бюро правової допомоги інформує

4 червня 2019 року Конституційний Суд України ухвалив Рішення №2-р/2019 щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України «Про пенсійне забезпечення».

14:22 07.06.2019

До уваги ОСББ та ініціативних груп, бажаючих створити ОСББ

Волочиська міська рада запрошує усіх бажаючих долучатися до участі у Проекті HOUSES ПРООН, що реалізовується в громаді за фінансової підтримки Європейського Союзу та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

11:33 06.06.2019