Оголошення!

25 вересня  2019 року о 9 год. 00 хв. в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги.

11:35 20.09.2019

Консультація Міністерства юстиції України

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

14:16 19.09.2019

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волочиської міської ради.

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, з достатнім знанням державної мови, вмінням роботи з ПК та стажем роботи за фахом не менше 3 років.

13:31 12.09.2019

Про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів з 01 жовтня 2019 року

Волочиське управління  ГУ ДФС у Хмельницькій області  повідомляє: Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту ІВАN (29 літерно- цифрових символів) із збереженням довжини номера  рахунку аналітичного обліку - не більше 14 цифрових символів.

10:33 06.09.2019

Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності Волочиської міської ОТГ

Характеристика об’єкта: Нежитлове приміщення загальною площею – 19,5 м2 розташоване на першому поверсі одноповерхової  нежитлової будівлі, за адресою: Хмельницька область, м. Волочиськ  вул. Музейна,9А, з метою використання під склад.

15:01 02.09.2019

Оголошення! Щодо результату конкурсу на посаду директора Копачівської гімназії Волочиської міської ради

За результатами конкурсного відбору, який відбувся 29 серпня 2019 року визначено переможцем на посаду директора Копачівської гімназії  Волочиської міської ради Мельник Валентину Миронівну.

16:59 29.08.2019

Оголошення!

Волочиська міська рада повідомляє, що у відповідності до розпорядження міського голови № 126-р від 23.08.2019 року «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозицій про початок переговорів  з питань організації співробітництва територіальних громад»  10 вересня 2019 року  о 14:00 год в актовій залі Волочиської міської ради будуть проведені громадські слухання щодо співробітництва Волочиської міської територіальної громади,  Війтовецької та Наркевицької селищних територіальних громад у сфері інклюзивної освіти.  Пропозиції приймаються за адресою Хмельницька обл.., м. Волочиськ, вул. Незалежності, 88  т.0384535754, ел. адреса volmisrada@ukr.net

15:21 27.08.2019

Оголошення!

21 серпня 2019 року о 9 год. 00 хв. в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги.

13:55 19.08.2019