ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

У 2017 році виділено з державного бюджету на розвиток інфраструктури – 9,4 млн. грн.

Дані кошти розподілені на реалізацію 6 проектів/заходів  за такими напрямками:

• будівництво, капремонт, реконструкція доріг – 3 проекти на суму 3 млн. 815 тис. грн. (40,8 % від загальної суми субвенції):

проведено капітальний ремонт дорожнього покриття протяжністю 450 м пог. вул. Центральна в с.Курилівка в сумі 1 млн. 331 тис. грн.;

проведено капітальний ремонт дорожнього покриття протяжністю 560 м пог. вул. Целиха на ділянці від кладовища до дороги М-12 в с.Копачівка – 1 млн. 424 тис. грн.;

проведено капітальний ремонт дорожнього покриття протяжністю 480 м пог. вул. Перемоги в с.Клинини 1 млн. 60 тис. грн;

• придбання техніки для комунальних підприємств: один сміттєвоз – 2 млн. 774 тис. грн. та два трактори – 862 тис. грн. – 1 проект на суму 3 млн. 636 тис. грн. (38,9 %);
  • будівництво, капремонт, реконструкція систем централізованого водопостачання – 2 проектина суму 1 млн. 905 тис. грн. при співфінансуванні з міського бюджету в розмірі 68,5 тис. грн. (20,3 %):

капітально відремонтовано 1676 м. пог. міського водогону по вул. Незалежності, пров. Покровський (мікрорайон "Волочиськ-1") – 704,2 тис. грн.;

здійснено капітальний ремонт ділянки магістрального водопроводу Д-400, довжиною 276 м пог. в м. Волочиськ по вул. Запорізька  –  на що використано 1 млн. 200 тис. грн. субвенції та 68,5 тис. грн. міського бюджету;

При співфінансуванні з міського бюджету використано 100% коштів субвенції на розвиток інфраструктури, розподіливши їх між міськими та сільськими територіями в таких частках: місто - 39,7 %,  село – 60,3 %.

Завдяки налагодженій тісній співпраці з Народними депутатами України (Сергієм Лабазюком та Василем Амельченком), з

• На заклади освіти виділено 4 млн. 538 тис. грн.:

проведено капітальні ремонти приміщень дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів (заміна віконних, дверних блоків) Клининського НВК, Бальковецького НВК, Чухелівського НВК, Яхновецького НВК, Тарнорудської ЗОШ;

здійснено заміну віконних та дверних блоків, утеплення фасаду ДНЗ «Сонечко»;

капітальний ремонт системи опалення Чухелівського НВК;

в тому числі передбачено придбання обладнання (меблі –Волочиська ЗОШ №3, спортивні споруди – Полянська ЗОШ, 16 мультимедійних комплексів – Волочиських ЗОШ №5, №1, НВК, ДНЗ «Зірочка», Бальковецького та Яхновецького НВК) на суму 685,0 тис. грн.

• На заклади культури передбачено 1 млн. 919  тис. грн.:

проведено капітальні ремонти приміщень сільських клубів (заміна віконних та дверних блоків)  Гарнишівського СК, Лозовецького СБК, Полянського СБК, Курилівського СБК, Федірківського СБК, Ожиговецького СБК;

здійснено капітальний ремонт даху Яхновецького СК;

капітальний ремонт систем опалення Рябіївського СК, Ожиговецького СБК, Волочиськ – 1 МК, Вочковецького СК, Курилівського СК.

в тому числі придбано обладнання (інтерактивна дошка для центральної бібліотеки, спортивні тренажери для облаштування спортивної кімнати у міському клубі Волочиськ-1)  на суму 110 тис. грн.;

Придбано спортивні тренажери для облаштування спортивної кімнати у приміщенні Копачівського старостату на суму 80 тис. грн.

• На заклади охорони здоров’я (ПМСД) передбачено 181 тис. грн. Проведено капітальний ремонт (заміна віконних та дверних блоків) у фельдшерських пунктах сіл Маначин, Федірки, Клинини, Мислова, Лозова.

На об’єкти інфраструктури (вуличне освітлення сіл Мислова, Рябіївка) – 220,0 тис. грн.

8 347,3 тис. грн. освітньої субвенції освоєно в повному обсязі. Для виконання  повного комплексу робіт, відповідно до проектних  документацій з капітального ремонту двох навчальних закладів, з міського бюджету додатково направлено 739,129 тис. грн.

всього у 2017 році на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку громади було передбачено фінансування з державного бюджету в розмірі 24 млн. 641 тис. грн. Освоєно 23 млн. 609 тис. грн. субвенційних коштів із спів фінансуванням з міського бюджету в розмірі1 млн. 18 тис. грн.

У 2017 році також завершено впровадження пілотного проекту «Підтримка розвитку ОТГ у Хмельницькій області», В рамках даного проекту за експертної підтримки, забезпеченої громадською організацією «Інститут громадянського суспільства» завершено розробку Стратегічного плану розвитку громади до 2020 року та Схеми планування території громади.