Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 28.09.2023
Номер документу: 765
Назва документу: Про включення до Переліку першого типу об’єкта комунальної власності
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.02 МБ)

Проєкт

Розробник Ром М. М.

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

Волочиської міської територіальної громади

VІІІ скликання

ХХХІІІ сесія

Р І Ш Е Н Н Я

вересня 2023 року Волочиськ № -33/2023

Про включення до Переліку першого типу об’єкта комунальної власності

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Постанови Кабінету України від 27 травня 2022 року № 634 «Особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», розглянувши клопотання в.о. начальника відділу культури і туризму Волочиської міської ради Небесюк Т. В. з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває в комунальній власності Волочиської міської територіальної громади, враховуючи пропозиції постійних комісій міської ради з питань інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності, планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Включити до Переліку першого типу об’єкт комунальної власності – нежитлове приміщення, загальною площею 163,7 кв. м., розміщеного на першому поверсі ЦКД «Гармонія» ім. М. Чепелюка та знаходиться за адресою: площа Центральна, 2, м. Волочиськ, Хмельницька обл.

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову комісії з питань інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності, планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва (Каленюк В. С). та начальника відділу приватизації житлово-комунального господарства та комунальної власності Рома М.М.

 

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО