Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 28.09.2023
Номер документу: 761
Назва документу: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі невитребуваної земельної частки (пай) в оренду за межами населеного пункту с. Користова та с. Бальківці Хмельницького району ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО»
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.06 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від 2023 року № ___-2023

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі невитребуваної земельної частки (пай) в оренду за межами населеного пункту с. Користова та с. Бальківці Хмельницького району ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО»

Розглянувши звернення ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО», інші відповідні документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст. 93, 124, 126 Земельного кодексу України, ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі невитребуваних земельних часток (пай) в оренду:

- № 99 площею 2,0070 за кадастровим номером 6820983600:02:021:0251 за межами населеного пункту с. Бальківці Хмельницького району;

- № 195 площею 2,0070 за кадастровим номером 6820983600:02:010:0564 за межами населеного пункту с. Бальківці Хмельницького району;

- № 568 площею 2,0068 за кадастровим номером 6820983600:02:030:0641 за межами населеного пункту с. Користова Хмельницького району.

2. Рекомендувати ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО», звернутись в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3. Технічну документацію передати на сесію міської ради для її розгляду відповідно до чинного законодавства та передачі земельних ділянок у користування на умовах оренди.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології Дацюк В.П.

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО