Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 28.09.2023
Номер документу: 760
Назва документу: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) за межами населеного пункту с. Мирівка Хмельницького району Тімощуку А.О.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.07 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від 2023 року № ___/2023

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай) за межами населеного пункту с. Мирівка Хмельницького району Тімощуку А.О.

Розглянувши заяву Тімощука Анатолія Олександровича, технічну документацію та витяг із державного земельного кадастру, інші відповідні документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 20, 107, 125 Земельного кодексу України, ст.25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 5, ст.7,ст.9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Тімощуку Анатолію Олександровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) без зміни категорії земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (секція А код 01.01) за межами населеного пункту с. Мирівка Хмельницького району:

- площею 1,7871 га за кадастровим номером 6820988200:05:016:0050;

- площею 0,4156 га за кадастровим номером 6820988200:05:005:0561.

2. Тімощуку Анатолію Олександровичу приступити до використання земельних ділянок після встановлення їх меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав.

3. Дане рішення направити фінансовому відділу міської ради, Волочиському ДПІ ГУДПС у Хмельницькій області.

4. Тімощуку Анатолію Олександровичу виконувати обов’язки власника земельних ділянок відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології Дацюк В.П.

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО