ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проект рішення ради №756 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Чорновола В’ячеслава, 20 с. Чухелі Хмельницького району Білінському О.С.»

Кількість переглядів: 17
Скликання: VIII скликання
Сесія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 28.09.2023
Номер документу: 756
Назва документу: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Чорновола В’ячеслава, 20 с. Чухелі Хмельницького району Білінському О.С.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.07 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від 2023 року № ___/2023

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Чорновола В’ячеслава, 20 с. Чухелі Хмельницького району Білінському О.С.

Розглянувши заяву Білінського Олександра Станіславовича, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 40, 79-1, 107, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) без зміни категорії земель житлової та громадської забудови площею 0,2500 га за кадастровим номером 6820989000:01:003:0003 за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – секція В код 02.01 по вул. Чорновола В’ячеслава, 20 с. Чухелі Хмельницького району Білінському Олександру Станіславовичу.

2. Передати Білінському Олександру Станіславовичу безкоштовно у власність вищезазначену земельну ділянку.

3. Білінському Олександру Станіславовичу приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав.

4. Дане рішення направити фінансовому відділу міської ради, Волочиському ДПІ ГУДПС у Хмельницькій області.

5. Білінському Олександру Станіславовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.), начальника відділу земельних відносин та екології міської ради Дацюк В.П.

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора