ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проект рішення ради №754 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Курилівка Хмельницького району Терешко О.А.»

Кількість переглядів: 23
Скликання: VIII скликання
Сесія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 28.09.2023
Номер документу: 754
Назва документу: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Курилівка Хмельницького району Терешко О.А.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.06 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

від 2023 року № ___-/2023

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Курилівка Хмельницького району Терешко О.А.

Розглянувши заяву Терешко Ольги Андріївни, проект із землеустрою та витяг із державного земельного кадастру, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 20, 116, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2041 га за кадастровим номером 6820984100:01:001:0465 із категорії земель «сільськогосподарського призначення» з цільовим використанням для ведення особистого селянського господарства (секція А код 01.03) в межах населеного пункту с. Курилівка Хмельницького району Терешко Ользі Андріївні.

2. Надати Терешко Ользі Андріївні безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Терешко Ользі Андріївні приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав.

4. Дане рішення направити фінансовому відділу міської ради, Волочиському ДПІ ГУДПС у Хмельницькій області.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології міської ради Дацюк В.П.

 

 

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора