Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 25.09.2023
Номер документу: 743
Назва документу: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) за межами населеного пункту с. Богданівка Хмельницького району Мартинюк К.А.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.07 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від 2023 року № ___-2023

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) за межами населеного пункту с. Богданівка Хмельницького району Мартинюк К.А.

Розглянувши заяву Мартинюк Костянтини Артурівни, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст.25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.5, ст. 7, ст. 9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) по колишньому КСП «Богданівське» номер земельної частки №106 площею 2,0715 га за межами населеного пункту с. Богданівка Хмельницького району Мартинюк Костянтині Артурівні.

2. Рекомендувати Мартинюк Костянтині Артурівні звернутись в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації із землеустрою на вищевказану земельну ділянку.

3. Технічну документацію передати на сесію міської ради для її розгляду відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології Дацюк В.П.

 

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО