Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 25.09.2023
Номер документу: 742
Назва документу: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд вул. Молодіжна, 3 с. Поляни Хмельницького району Вешку С.В.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.07 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від 2023 року № ___/2023

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд вул. Молодіжна, 3 с. Поляни Хмельницького району Вешку С.В.

Розглянувши заяву Вешка Сергія Васильовича, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 40, 79-1, 107, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) без зміни категорії земель житлової та громадської забудови: площею 0,1518 га за кадастровим номером 6820985900:05:027:0006 за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – секція В код 02.01 вул. Молодіжна, 3 с. Поляни Хмельницького району Вешку Сергію Васильовичу.

2. Передати Вешку Сергію Васильовичу безкоштовно у власність вищезазначену земельну ділянку.

3. Вешку Сергію Васильовичу приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав.

4. Дане рішення направити начальнику фінансового відділу міської ради, Волочиському ДПІ ГУДПС у Хмельницькій області.

5. Вешку Сергію Васильовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології міської ради Дацюк В.П.

 

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО