Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: Проекти
Тип документу: Проект рішення ради
Дата: 25.09.2023
Номер документу: 741
Назва документу: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Войцехівського, 5 м. Волочиськ Хмельницького району Цегенько А.К. та Войно П.К.
Прикріплені файли:
  1. Проект рішення (0.07 МБ)

Розробник Дацюк В.П.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від 2023 року № ___/2023

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Войцехівського, 5 м. Волочиськ Хмельницького району Цегенько А.К. та Войно П.К.

Розглянувши заяву Цегенько Аліни Казимирівни та Войно Петра Казимировича, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 79-1, 107, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», рішенням шостої сесії від 25 березня 2016 року№2-6/2016 «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Волочиської міської ОТГ», із змінами, за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га за кадастровим номером 6820910100:07:007:0939 без зміни категорії земель житлової та громадської забудови за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – секція В код 02.01 по вул. Войцехівського, 5 м. Волочиськ Хмельницького району Цегенько Аліні Казимирівні та Войно Петру Казимировичу.

2. Передати Цегенько Аліні Казимирівні та Войно Петру Казимировичу вищезазначену земельну ділянку на умовах оренди терміном на 5 (п’ять) років.

2.1 Встановити ставку орендної плати за земельну ділянку площею 0,1000 га за кадастровим номером 6820910100:01:007:0939 в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки із урахуванням в подальшому змін індексів інфляції, нормативної грошової оцінки та умов передбачених договором оренди землі.

3. В місячний термін Цегенько Аліні Казимирівні та Войно Петру Казимировичу укласти договір оренди земельної ділянки з міською радою.

3.1 В разі невиконання п. 3 даного рішення заявник втрачає право на користування земельною ділянкою.

4. Дане рішення направити начальнику фінансового відділу міської ради, Волочиському ДПІ ГУДПС у Хмельницькій області.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, планування територій, природокористування, благоустрою та екології (голова комісії Бович С.В.) та начальника відділу земельних відносин та екології Дацюк В.П.

Міський голова Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО