БЮДЖЕТ

До міського бюджету з врахуванням субвенцій та дотацій у 2017 році надійшло 222 млн. грн., у тому числі до загального фонду 199,4 млн . грн., до спеціального фонду 22,6 млн. грн. Питома вага власних надходжень загального фонду міського бюджету у структурі доходів складає 47,5%, спеціального фонду 5,5%.

У 2017 році надійшло власних доходів загального фонду 105,4 млн. грн., що більше на 19,9 млн. грн.  до показників, затверджених при формуванні бюджету  та на  26,5 млн. грн. більше, ніж надходження 2016 року. Найбільшу питому вагу у власних доходах складає податок на доходи фізичних осіб 62%, єдиний податок 15% , плати за землю 12% акцизний податок 8%.

За 2017 рік надійшло:

• 64,8 млн. грн. – ПДФО, що на 19,6 млн. грн. більше, ніж у 2016 році;
  • 16,1 млн. грн. – єдиний податок, що на 5,2 млн. грн. більше, ніж у 2016 році;
  • 12,5 млн. грн. – плата за землю, що на 0,9 млн. грн. менше, ніж у 2016 році;
  • 8,5 млн. грн. – акцизний податок, що на 0,7 млн. грн. більше, ніж у 2016 році;
  • 3,6 млн. грн. – інші податки, що на 1,9 млн. грн. більше, ніж у 2016 році;

• Із власних надходжень міського бюджету 10,7 млн. грн. спрямовано до бюджету розвитку.
  • Середній показник власних доходів за 2017 рік на одну особу по громаді склав 3214 грн., що на 1230 грн. більше ніж у 2016 році.

Одержані міським бюджетом доходи забезпечили загальну позитивну тенденцію в частині фінансування видатків, а саме:

• своєчасно виплачено заробітну плату працівникам бюджетних установ, профінансовано енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами та надаються бюджетним установам;
  • профінансовано інші видатки, необхідні для виконання бюджетними установами своїх функцій та пріоритетні програми.
  • видаткова частини загального фонду міського бюджету за 2017 рік  складає  182,1 млн. грн. Найбільшу питому вагу у загальному обсязі видатків становить галузь освіта 56 %, яка фінансується за рахунок власних ресурсів та освітньої субвенції. По установах освіти проведені капітальні видатки на суму 19,2 млн. грн. із  різних джерел фінансування. Установи культури, фізичної культури, соціального захисту за 2017 рік освоїли асигнування відповідно на 98,1 відсотка, 95,2 відсотка, 99,7 відсотка до уточнених річних призначень. Видатки спеціального фонду міського бюджету становлять 47,4 млн. грн. і використані на 92,3 % до уточненого річного плану.

Усі установи міської ради працюють в системи електронних державних закупівель «PROZORRO».