243
Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Ваш депутат

Міський округ діяльності депутата

Виборчий округ

Населені пункти, вулиці

Прізвище, ім’я, по батькові

депутата

контактний телефон

    МІСТО ВОЛОЧИСЬК  

І

1

Вишнева, Г.Гордієвич, Глібова, Жукова, Зелена, Козача, Космонавтів, Надзбручанська, Незалежності, 93-175, Огієнка, Д.Самуся, Паркова, Подільська, Озерна, Єдності, Л.Українки, Садова, пров. Покровський, Я.Галана

Казанішена Олена Миколаївна


Кравець Василь Григорович


Пендрак Оксана Михайлівна


Бович Сергій Васильович
 

2

Білокамінна, Ватутіна (Тарнорудська), Гоголя, Залізнична,  Київська,  Кооперативна, Кутузова, Набережна, Незалежності 176-322А, 177-255,  Суворова, Толстого, Шкільна, Шляхова будка

3

Гагаріна, Драгоманова, І.Франка, Богуслаєва, Кармелюка, Котовського, Полянська, Фридріхівська  5-33, 16 -58, Чесака, пр. Горбатова

4

Пушкіна  8-18, 11-29

ІІ

5

Б.Хмельницького, Винниченка, Першотравнева, пр. Пушкіна, Незалежності, 29-49

Брунарський Петро Миколайович


Сокур Юлія Анатоліївна


Гаврилюк Петро Іванович


Верба Володимир Петрович
 

6

Музейна 21-45,  42-78, Слави, Ур. танкістів 22-38, Шевченка

7

Войцехівського, Коцюбинського, Миру, Островського, Петровського, Руданського, Семибратова, Чкалова

8

Довженка, Заводська, пр. Цукровиків пр. Низький

ІІІ

9

Будівельників, Виноградна, Енергетиків, Незалежності, 51–53

Нікітюк Василь Миколайович


Зайков Георгій Федорович


Василенко Євгенія Федорівна

 

10

Незалежності  93-175

11

Ур.танкістів 1-21, 2ЖБК,  3,  13,  15,  15А,  19, 21, 29

12

Запорізька, Короленка

ІV

13

Незалежності, 82-174, Сонячна, Ур.танкістів 2-20, Чайковського

Заєць Надія Леонівна


Секретар Віталій Михайлович 


Костюк Вадим Вікторович


Стецюк Сергій Вікторович

 

14

Починка

15

Копачівська, Машинобудівників, Незалежності 1,  1А,  1Б, 2Б,  3А,  5/1-5/13,  8-66,  Музейна 2 -20

16

Незалежності 5, Соборна

V

17

Незалежності  9-25

Гудима Андрій Валерійович


Панфілова Людмила Андріївна


Сокур Анатолій Миколайович
 

18

Лисенка, Незалежності, 68-80

19

Музейна 5-17, 22-40,  Смотрицького

20

Пушкіна 1-9, 2-6

 

 

СЕЛА ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 
 

21

С.Щаснівка, Авратин, Збручівка, Пальчинці

Коваль Аліна Володимирівна
 

 

22

с.Вочківці, Вільшани, Петрівщина, Ожинівці, Петровське, Соболівка


Микулин Ярослав Іванович
 

 

23

с.Маначин

Устіян Марія Миколаївна
 

Атерлей Віктор Анатолійович

 

24

с.Гарнишівка, Іванівці

 

25

с.Клинини, Рябіївка, Гонорівка

Олійник Оксана Михайлівна


Марусій Микола Іванович

 

 

26

с.Поляни, Канівка, Петрівка

Басистюк Віктор Анатолійович
 

 

27

С.Зайчики, Постолівка, Тарно руда

Ладишкіна Ніна Іванівна
 

 

28

с.Федірки,  Ріпна, Сербинів

Партута Сергій Миколайович


Сидорчук Валентина Анатоліївна

 

 

29

с.Мирівка, Лозова

Королюк Валентин Васильович
 

 

30

с.Копачівка, Мислова

Побережний Олександр Дмитрович
 

 

31

с.Користова

Борейко Ярослав Степанович
 

 

32

с.Бальківці

Яловий Іван Петрович
 

 

33

с.Чухелі, Случ,  Левківці,  Лонки, Кушнирівська Слобідка

Стрихар Тетяна Іванівна


Шуклінов Анатолій  Леонідович

 

 

34

с.Яхнівці,  Курилівка