243
Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Персональний склад

      Члени виконавчого комітету

  1. Черниченко Костянтин Володимирович - голова виконавчого комітету
  2. Цимбалюк Вікторія Олександрівна - керуюча справами виконавчого комітету (секретар)
  3. Пендрак Оксана Михайлівна - секретар ради
  4. Васильченко Олександр Олексійович - перший заступник міського голови
  5. Івченко Світлана Іванівна - заступник міського голови
  6. Клімова Оксана Михайлівна - заступник міського голови
  7. Гранатир Ігор Петрович - староста с.Користова, с.Бальківці
  8. Вдовин Олександр Дмитрович - староста с.Копачівка, с.Мислова
  9. Джусь Василь Миколайович -  староста с. Лозова
  10. Басистюк Ганна Володимирівна - староста с.Поляни, с.Канівка, с.Петрівка
  11. Камінський Франц Францович – староста  с.Тарноруда
  12. Олійник Валерій Федорович – староста с.Зайчики, с.Постолівка
  13. Івасечко Лілія Анатоліївна - староста с.Федірки, с.Мирівка
  14. Мельничук Аліна Григорівна – староста с.Ріпна, с.Сербинів
  15. Козловська Валентина Миколаївна – староста с.Гарнишівка, с.Іванівці, с.Вигода
  16. Гуцал Сергій Сергійович – староста с.Маначин
  17. Федючок Ольга Степанівна – староста с.Вочківці, с.Петрівщина, с.Вільшани
  18. Белак Раїса Василівна – староста с.Курилівка
  19. Кравчук Олексій Леонідович – староста с.Ожигівці, с.Петрівське, с.Соболівка
  20. Шевчук Людмила Олександрівна – староста с.Яхнівці
  21. Горбановська Ірина Станіславівна – староста с.Лонки, с.Кушнирівська Слобідка
  22. Кучерявий Володимир Олександрович – староста с.Авратин, с.Збручівка, с.Пальчинці
  23. Наливайчук Алла Василівна - староста с.Щаснівка
  24. Завальнюк Ірина В’ячеславівна – староста с.Клинини
  25. Сташевський Олег Михайлович – староста с.Рябіївка, с.Гонорівка
  26. Шамрай Алла Володимирівна - староста с.Чухелі, с.Левківці, с.Случ
  27. Саланський Анатолій Миколайович - в.о. начальника Хмельницької ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій обл.
  28. Ковальчук Михайло Михайлович — директор філії “Цегельний завод м. Волочиськ” ТОВ “Тернопільбуд”
  29. Новосад Володимир Григорович — заступник головного лікаря експертизи тимчасової непрацездатності Волочиської ЦРЛ
  30. Плотнікова Алла Миколаївна — начальник відділу освіти , молоді і спорту Волочиської міської ради
  31. Штанькевич Олександр Петрович — начальник 9-тої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Хмельницької області
  32. Костецька Лілія Іванівна — Волочиська філія ПАТ "Хмельницькгаз"
  33. Дузь Володимир Олександрович - приватний підприємець
  34. Дембіцький Олександр Вікторович приватний підприємець
  35. Буднік Тетяна Миколаївна - приватний підприємець
  36. Фатич Микола Васильович — настоятель УАПЦ
  37. Матусяк Володимир Іванович — головний спеціаліст відділу культури Волочиської РДА
  38. Горобець Михайло Володимирович — тимчасово непрацюючий
  39. Петрук Володимир Олександрович — помічник народного депутата України С. Лабазюка
  40. Чиж Сергій Сергійович — голова “Спілки воїнів АТО Волочищини”
  41. Байда Алла Леонідівна - керівник ГО "Майдан-Волочиськ"