27 Лютого, 2024 р., 13:27
Після повернення додому для учасників і учасниць бойових дій відкривається новий шлях. Перед ними постають нові випробування, нові виклики та нове навчання. Різка зміна обстановки, пережитий досвід та питання “Що далі?” неабияк впливають, зокрема, на емоційний стан людини. Психологічна підтримка ветеранів – невідʼємна частина адаптації учасників і учасниць бойових дій до нового етапу життя. Щоб ветерани, ветеранки та їхні родини не залишалися сам на сам зі своїми емоціями, Український ветеранський фонд започаткував Гарячу лінію кризової підтримки.
26 Лютого, 2024 р., 15:21
22 лютого 2024 року Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №6401 про внесення змін до Закону “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування.
26 Лютого, 2024 р., 14:24
І знову Волочиська громада у жалобі. Сьогодні ми прощаємось з нашим жителем, Героєм – захисником, Волкотрубом Дмитром Вікторовичем.
26 Лютого, 2024 р., 12:48
Аудитори Хмельниччини в січні провели моніторинги процедур закупівель на 267,1 млн грн та встановили на 156,5 млн грн порушення законодавства про закупівлі.
26 Лютого, 2024 р., 10:53
У військовослужбовців може виникати багато питань, для розв’язання яких потрібна допомога юристів. Таку допомогу можна отримати від системи безоплатної правничої допомоги.
24 Лютого, 2024 р., 12:29
Жорстока війна продовжує забирати найкращих воїнів, які ціною життя боронять вільне майбутнє України. Сьогодні Волочиськ прощається зі ще одним своїм Гроєм-захисником.
24 Лютого, 2024 р., 10:19
Асоціація міст України у співпраці з Міжнародним Республіканським Інститутом, за фінансової підтримки USAID, підготували «Збірник кращих практик громад у військовий час».
23 Лютого, 2024 р., 16:35
Віддаючи шану та вдячність за подвиг і звитягу тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє, Анатолій Катеренчук - начальник Хмельницької районної адміністрації разом з міським головою Костянтином Черниченком та керівником Волочиського ТЦК та СП передав державну нагороду рідним загиблого Героя - старшого солдата Даца Сергія Михайловича.
23 Лютого, 2024 р., 14:32
К. Черниченко: "За останній тиждень передали військовим ще 4 квадрокоптери DJI MAVIC 3 Thermal, вартістю майже 800 000 грн. Закупівля бюджетна.
23 Лютого, 2024 р., 12:30
Відповідно до припису Волочиського РЕМ та численних звернень жителів громади проводиться обрізка гілля старих високих та розлогих дерев, які знаходяться у безпосередній близькості від ліній електропередач, або створюють аварійну ситуацію.