13 Березня, 2024 р., 10:45
7 березня 2024 року, під головуванням міського голови Костянтина  Черниченка, відбулося  третє засідання  виконавчого комітету Волочиської міської ради.
11 Березня, 2024 р., 15:09
Отримати житлову субсидію стало простіше.
11 Березня, 2024 р., 09:10
Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову про створення трьох базових реєстрів: адміністративно-територіальних одиниць (ЄДРАТО), адрес (ЄДРА), будівель та споруд (РБС).
07 Березня, 2024 р., 17:29
З 9 по 10 березня 2024 року в Україні та за її межами відбудуться Шевченківські дні, щорічна культурно-мистецька подія, присвячена вшануванню пам'яті Тараса Шевченка, українського поета, письменника, художника та борця за свободу.
07 Березня, 2024 р., 11:41
Веслування - це не лише спорт, а й справжня командна робота, де кожен рух весла має значення. Саме тому для успішного виступу на змаганнях важливими є не лише регулярні тренування, а й злагоджена робота команди.
07 Березня, 2024 р., 08:55
Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, для споживачів категорії «населення» будуть застосовуватись тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року,згідно Закону України № 2479-IX «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» зі змінами.
06 Березня, 2024 р., 14:07
04 Березня, 2024 р., 17:10
Сьогодні Волочиська міська рада вчергове передала ЗСУ бінокуляри нічного бачення, прожектор, джерело живлення EcoFlow, екшн-камеру, планшет та інші технічні засоби для допомоги у знищені ворога та виявлення повітряних цілей.
04 Березня, 2024 р., 14:56
Понад 95 тис. агровиробників вже зареєстровані в Державному аграрному реєстрі.    На початку вторгнення рф він зіграв важливу роль, адже крім бюджетних коштів через нього почала реалізовуватися донорська допомога - зернові рукава від ФАО; добрива для ярих і озимих культур від USAID тощо.    Але зараз прийшов час модернізувати правове поле на рівні закону. Це дасть аграріям: