День села Зайчики

Дата: 19.07.2017 08:17

16 липня 2017 року у Волочиській об’єднаній територіальній громаді відбулося свято – день села Зайчики. На це свято зібралося все село, багато запрошених та гостей, що з’їхалися з інших міст та сіл, які народилися в селі Зайчики.

На святі були присутні: керуюча справами Волочиської міської ради – Вікторія Цимбалюк, голова Волочиської райдержадміністрації – Володимир Сергійчук, генеральний директор компаній «Вітагро» – Петро Лабазюк, помічник Народного депутата України Сергія Лабазюка – Михайло Олійник, представник благодійного фонду Народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми Поруч» – Віта Мазур, керуючий сільсько-господарськими дільницями «Аграрної компанії – 2004» – Олександр Клак.
Багато подарунків у цей день отримали жителі Зайчиківського старостинського округу в переповненому сільському клубі.

Керуюча справами міської ради Вікторія Цимбалюк передала сертифікат старості громади села – Валерію Олійнику на дизельний мотоблок, та вручила багатьом присутнім грамоти, подяки та цінні подарунки.

Веселий настрій односельчанам задавала концертна програма силами аматорів села та школярів.