243
Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Останні новини

ТАК ВОЛОЧИСЬЦІ ЛЮБЛЯТЬ СВОЄ МІСТО

Дата створення: 16:05 11.08.2017

День села Зайчики

Дата створення: 08:17 19.07.2017

16 липня 2017 року у Волочиській об’єднаній територіальній громаді відбулося свято – день села Зайчики. На це свято зібралося все село, багато запрошених та гостей, що з’їхалися з інших міст та сіл, які народилися в селі Зайчики.

U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні»

Дата створення: 08:10 19.07.2017

13 липня 2017 року у Волочиському міському ЦКД «Гармонія» в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» відбувся тренінг з електронного врядування під проводом Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

День села Копачівка

Дата створення: 08:07 19.07.2017

Щорічно за традицією, 12 липня, мешканці села Копачівка відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Урочиста частина свята відбулась у приміщенні сільського Будинку культури.

Засідання міського штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовому періоді

Дата створення: 12:30 12.07.2017

11 липня 2017 року відбулося засідання міського штабу з підготовки закладів та установ громади до роботи в осінньо-зимовому періоді. На засіданні були присутні керівники комунальних підприємств, енергопостачаючих компаній та закладів соціальної сфери громади. Про хід виконання заходів з підготовки до стабільної роботи взимку звітували керівники комунальних підприємств ВКП ЖЕК – В.Наконечний, ВКП ТМ «Тепловик» – В.Білик, ВКП ВКГ «Джерело» – Е.Наумов, начальник відділу культури та туризму – М.Чепелюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту – А.Плотнікова, директор РЦ ПМСД – А.Коломієць, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» – Л.Гуцал. По результатах засідання було надано ряд доручень та рекомендацій стосовно подальших робіт з підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Основною темою штабу – активізувати зусилля щодо виконання поставлених завдань щодо проведення ремонтних та підготовчих робіт на всіх об’єктах життєзабезпечення населення громади.

На Івана та й на Купала!

Дата створення: 19:18 11.07.2017

07 липня 2017 року з ініціативи Волочиської міської об’єднаної територіальної громади та відділу культури і туризму, за підтримки та сприяння благодійного фонду Народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч», ТОВ «Волочиськ агро» відбулося свято «На Івана та й на Купала».  Започаткована дана традиція має за мету популяризацію народно-фольклорного мистецтва серед жителів нашої громади. І вкотре вже це свято радості, чистоти і єднання з природою рідного краю проводиться у Волочиській ОТГ.  У святі прийняли участь усі старостинські округи Волочиської ОТГ. Свято відбулося на майданчику біля ставка у селі Вочківці. Всіх присутніх привітав міський голова Костянтин Черниченко, який підкреслив, що такі заходи є запорукою згуртованості громад та вивчення звичаїв населених пунктів, побажав усім добра, веселої забави, благополуччя та процвітання нашим громадам. У святі прийняли участь колективи та виконавці художньої самодіяльності галузі культури та освіти громади. Було багато конкурсів, ігор та забав. Протягом усього часу звучала концертна програма аматорських колективів наших громад, яка придавала святкового настрою. Свято вдалося!

День села Вочківці

Дата створення: 19:13 11.07.2017

7 липня 2017 року відбулося свято – День села Вочківці.  На свято, розділити радість мешканців села, завітали Народний депутат України Сергій Лабазюк, міський голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко, голова Волочиської райдержадміністрації Володимир Сергійчик, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ агро» Людмила Адамчук, старости громад сусідніх сіл та мешканці громади. У своїх виступах вони бажали громаді добра благополуччя та процвітання.  Костянтин Черниченко передав старості громади – Ользі Федючок оргтехніку для покращення роботи старостату, а також нагородив воїнів АТО і жителів громади подяками та цінними подарунками. Веселого настрою присутнім на святі задавала концертна програма силами аматорів Вочковецької громади.

Міжнародний день кооперації

Дата створення: 08:46 04.07.2017

Першого липня 2017 року відбулося свято – 95 річниця Міжнародного дня кооперації. З цієї нагоди міський голова Костянтин Черниченко взяв участь в урочистостях, які відбулися в приміщені райспоживспілки. Від міської ради та від себе особисто він привітав працівників споживчої кооперації громади і його керівництво з святом, нагородив кращих працівників подяками та грошовими нагородами. З святом кооператорів також привітали голова райдержадміністрації Володимир Сергійчик та голова правління Волочиського споживчого товариства Віктор Слободянюк.