Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Сторінка на стадії наповнення

Етнофестиваль "Фридрихівський ярмарок"

Дата створення: 14:48 09.10.2017

МІСЯЧНИК санітарної очистки та благоустрою міста і населених пунктів Волочиської об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 11:37 22.09.2017

ЗВЕРНЕННЯ до жителів міста та населених пунктів Волочиської об’єднаної територіальної громади, керівників підприємств, установ та організацій, навчальних і дошкільних закладів, власників, орендарів торгових та побутових об’єктів, приватних підприємців.

Дата створення: 11:25 22.09.2017

26 вересня  2017 року  о  10 год. 00 хв.   в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги

Дата створення: 15:11 18.09.2017

Волочиська міська рада оголошує конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Дата створення: 13:37 12.09.2017

Хмельницька обласна товарна біржа проводить аукціон з продажу майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Волочиськ, Хмельницької обл.: